Росіяни почали системно бити по українських АЗС

Вранці під ударами вже були заправки в Сумах та Запоріжжі.

 

Російську окупанти активізували удари по автозаправних станціях в прифронтових областях. Так, лише вранці у четвер, 25 червня, вони вдарили по АЗС у Сумах та в Запоріжжі.

 

Так, близько 06:00 було влучання БпЛА по одній з автозаправних станцій у Зарічному районі Сум. Як згодом повідомив голова Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров, постраждали четверо людей.

 

 

Зокрема, медики госпіталізували двох працівників автозаправної станції. Також постраждало подружжя, яке перебувало поруч із місцем удару, їм надали допомогу на місці.

 

Григоров зазначив, що за червень це вже 13 атака по АЗС  Сумської області.

 

«Ситуація на контролі. Ми на зв’язку з керівництвом АЗС у регіоні та профільними службами. У разі ускладнення ситуації маємо напрацьовані рішення, необхідні для забезпечення потреб громад», - додав він.

 

Дещо згодом вибух пролунав і у Запоріжжі. Голова Запорізької ОВА Іван Федоров підтвердив атаку на заправку. Пізніше він повідомим, що внаслідок атаки постраждала жінка.  

 

Активно били окупанти по українських АЗС і напередодні, 24 червня. Вранці російський дрон атакував АЗС на околиці Сум, внаслідок чого постраждали троє людей та згоріли автомобілі.

 

Згодом окупанти вдруге за день завдали удару по АЗС у Сумах,  одна людина отримала поранення.

 

 

В Запорізькій області напередодні окупанти атакували дронами дві АЗС, на яких згоріли вантажний і легковий автомобіль. На щастя обійшлося без постраждалих.

 

У Миколаївській області російський FPV-дрон вдарив по непрацюючій АЗС в Очакові.

 




Близько 17:00 російський дрон атакував автозаправку у Херсоні. Попередньо, двоє людей отримали тяжкі травми.

 

В ніч з середи на четвер атакували окупанти і АЗС у Дніпропетровській області, зокрема в Нікополі, Марганецькій і Покровській громадах.

 
 
 

Стрічка новин